Skip to content

Zadzwoń: +48 530 461 499

O mnie

3bw min

Centrum Finansów

      Jako ekspert już od ponad 10 lat pomagam swoim Klientom w zdobywaniu różnych form finansowania. Obecnie pod szyldem Centrum Finansów  tworzę standardy obsługi, jakie dopracowałem od początku swojej kariery.

      Moimi wytycznymi są przede wszystkim interesy moich Klientów i ich zaufanie, którego nigdy nie chcę zawieść. Znając realia rynku finansowego, chcę nie tylko Państwu pomagać w zdobywaniu najkorzystniejszych kredytów i pożyczek, ale również pragnę chronić Państwa przed niekorzystnymi zapisami w umowach i ułatwiać odzyskiwanie należnych środków z już zaciągniętych zobowiązań. Aby oszacować, w jakim zakresie mogę Państwu doradzić, zawsze zapraszam na krótkie niezobowiązujące spotkanie, aby doprecyzować wspólne działania. Zakres mojej działalności to głównie Wrocław i obszar województwa dolnośląskiego. Dojeżdżam również do Klientów na indywidualne konsultacje kredytowe.

      Specjalizuję się w kredytach hipotecznych, gotówkowych oraz firmowych, aczkolwiek doradzam w zakresie wszystkich form kredytowania. Przeprowadzam swoich Klientów przez cały proces: od przedstawienia ofert i wyboru odpowiedniej, po złożenie wniosku, przygotowanie dokumentów i podpisanie umowy kredytowej. Pomagam również przy wypełnianiu wniosków i przygotowywaniu wymaganych dokumentów, wyjaśniam niezrozumiałe kwestie. Niejednokrotnie pomogłem Klientom w bardzo trudnej sytuacji finansowej, gdzie sami przyznawali, że nie mają już szans na kredyt. Z przyjemnością zapracuję na Państwa zaufanie, dlatego zapraszam do kontaktu.

Co mnie wyróżnia

Profesonalizm
Doświadczenie
Skuteczność
Lojalność
Odpowiedzialność
Zadowolenie Klientów

Jarosław Janczyszyn | Ekspert Finansowy

Pracę w finansach rozpocząłem 10 lat temu. Zaczynając od stanowiska Doradcy Klienta Indywidualnego poprzez Eksperta Firmowego oraz Doradcy Hipotecznego. W mojej dotychczasowej karierze spotykam wielu klientów, którzy mają różne potrzeby oraz problemy, które rozwiązuje bazując na swojej wiedzy oraz doświadczeniu. Praca jest moją pasją, a każdy klient to nowe inspirujące wyzwanie. Jednak największy sukces to zadowolony klient, który poleca moje usługi innym.

 „CODZIENNIE PRACUJĘ
NA ZAUFANIE SWOICH
                      KLIENTÓW”

41905284_1886080521479808_572590548683063296_o